KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13956737
nr 1395 6737
Dirk Larsen
(f. 1951), Danmark
Oljemålning, "The cleaners cleaner". Signerad, daterad 1999. Olja på pannå, yttermått inklusive ram: 40x55 cm
Dirk Larsen, dansk konstnär född 1951.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 3 maj 2021
kl 19:13:29
29/4 17:28:45
1.000 kr
3/5 19:04:33